Jak uzyskać różowe usta za pomocą pasty do zębów | Pasta do zębów na usta

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak łatwo i szybko uzyskać różowe usta za pomocą pasty do zębów w domu, w końcu soczyste usta to coś, czego pragnie każda kobieta!

Czy pasta do zębów sprawia, że Twoje usta są różowe?

Jeśli zastanawiasz się, czy pasta do zębów sprawia, że usta stają się różowe, odpowiedź brzmi: tak, sprawia, że usta stają się różowe. Poza wybielaniem zębów, pasta do zębów może sprawić, że będziesz miała tymczasowo różowe usta! Jednak, aby to uzyskać, musisz wykonać kilka prostych kroków. Jeśli chcesz pozbyć się pasty do zębów wypełnionej szkodliwymi chemikaliami, spróbuj domowych receptur, aby zrobić jedną i użyj jej w następujących przepisach na różowe usta!

Jak uzyskać różowe usta dzięki paście do zębów?

Zawsze używaj pasty do zębów, która zawiera sodę oczyszczoną i nadtlenek wodoru, ponieważ działa ona jak środek drażniący, który nadaje miękkie, różowe usta. Te domowe sposoby są jednak niekompletne bez użycia szczoteczki do zębów, ponieważ stymuluje ona przepływ krwi w wargach, co nie tylko rozjaśnia ciemne wargi, ale także złuszcza martwe komórki skóry. Tak więc, spróbuj poniżej pasty do zębów hack, który jest najlepszym sposobem, aby uzyskać różowe usta natychmiast bez żadnych kłopotów!

1. Pasta do zębów DIY i miód Przepis

Wzbogacony o nawilżające i złuszczające właściwości miodu, ten przepis jest silny, aby uzyskać różowe i soczyste usta w krótkim czasie!

Materiały eksploatacyjne

  • 1/2 łyżeczki pasty do zębów1/2 łyżeczki mioduSzczoteczka do zębówMiseczka do mieszania

Wskazówki

  1. Połącz 1/2 łyżeczki każdej pasty do zębów i miodu w misce do mieszania i wymieszaj je dobrze.Teraz, dab szczoteczki do zębów w mieszaninie i delikatnie pocierać go na ustach równomiernie przez kilka minut. Trzymaj go przez 1-2 minuty, a następnie wytrzeć przy użyciu letniej wody.

2. DIY Pasta do zębów i cukier Przepis

Spróbuj tego przepisu, który jest wzbogacony o właściwości złuszczające cukru. Ponadto, ma pastę do zębów, która zawiera właściwości drażniące skórę, które mogą rozjaśnić swoje usta w krótkim czasie!

Materiały eksploatacyjne

  • 1/2 łyżeczki pasty do zębów1/2 łyżeczki cukru granulowanegoSzczoteczka do zębówMiseczka do mieszania

Wskazówki

  1. Dodaj 1/2 łyżeczki każdej pasty do zębów i granulowanego cukru do miski do mieszania i dobrze je wymieszaj. Teraz delikatnie i nieprzerwanie przez kilka sekund pocieraj mieszankę na całej powierzchni ust. Pozostawić na 1-2 minuty, a następnie oczyścić go z dużą ilością wody.

3. DIY Toothpaste With Lemon & Petroleum Jelly Recipe

Jeśli powyższe metody nie działają, to ten jeden zdecydowanie jest najbardziej prawdopodobne, aby działać cuda na swojej skórze! Dzięki cytryny naturalne właściwości wybielania skóry.

Materiały eksploatacyjne

  • Pasta do zębówOgolona cytryna ze szczyptą cukruGazelina kosmetycznaSzczoteczka do zębów

Wskazówki

  1. Nałóż pastę do zębów na szczoteczkę i delikatnie pocieraj nią usta przez kilka sekund. Następnie szoruj usta przepołowioną cytryną przez 2-3 minuty. Spłucz letnią wodą i nałóż wazelinę na usta równomiernie przed pójściem spać.

Uwagi:

  • Nie trzymaj pasty do zębów na ustach dłużej niż 1-2 minuty; w przeciwnym razie usta staną się suche i mogą równie dobrze krwawić.Zawsze używaj balsamu do ust, kremu nawilżającego lub serum do ust po zastosowaniu powyższych metod, aby uniknąć jakichkolwiek wpadek.

Próbując powyższych szybkich technik pasty do zębów, na pewno można uzyskać różowe i bardziej miękkie usta w domu szybko.