Jak usunąć lakier żelowy z paznokci za pomocą cukru

Chcesz zrezygnować z drogich zabiegów na paznokciach w salonie? Przeczytaj ten krótki i pouczający artykuł o tym, jak usunąć żelowy lakier do paznokci z cukrem w domu.

Co to jest żelowy lakier do paznokci?

Nakładanie lakieru żelowego na paznokcie jest znane jako "manicure żelowy". Cała ta metoda jest podobna do konwencjonalnej. Jedyną różnicą jest to, że po nałożeniu każdej warstwy, paznokcie są umieszczane pod lampą ultrafioletową lub LED, aby "utwardzić" lakier. Jednak ten zabieg w salonie nie jest przyjazny dla kieszeni.

Jak długo wytrzymuje lakier żelowy?

Paznokcie żelowe są bardziej wytrzymałe w porównaniu do zwykłych paznokci. Może on pozostać bez odprysków do 2-3 tygodni, podczas gdy tradycyjny lakier może trwać długo przez 4-7 dni. Dlatego też w dzisiejszych czasach wiele osób woli manicure żelowy niż zwykły, aby uzyskać piękne paznokcie. Przestrzegaj poniższych wskazówek w codziennej pielęgnacji paznokci aby uzyskać piękne i zdrowsze paznokcie podczas noszenia lakieru żelowego.

Jak usunąć żelowy lakier do paznokci za pomocą cukru?

Żelowy lakier do paznokci jest łatwy do zastosowania w domu dzięki łatwo dostępnym zestawom do paznokci żelowych. Jednak poza zaletami, lakier ten poważnie uszkadza paznokcie, czyniąc je słabszymi i podatnymi na rozdwajanie. Ponadto lakier żelowy jest bardzo uciążliwy gdy chcesz go samodzielnie usunąć. Ale nie martw się, mamy zebrane naturalne i opłacalne metody poniżej, które pomogą Ci pozbyć się lakieru żelowego do paznokci szybko i bezproblemowo.

DIY żel polski zmywacz do paznokci

Materiały

 • 2 łyżki cukru granulowanego
 • Miska
 • Cotton Balls
 • Domowej roboty olejek do skórek

Wskazówki

 1. Dodaj 2 łyżki granulowanego cukru do młynka i zmiel go raz na kilka sekund.
 2. Następnie przełożyć go do średniej wielkości miski.
 3. Teraz, zanurzyć wacik do granulowanego cukru i delikatnie pocierać paznokcie bez ranienia skórek i pobliskiej skóry.
 4. Upewnij się, że robisz przerwy między procesem.
 5. Kontynuuj ten proces, aż zobaczysz nie wióry z lakieru żelowego na paznokciach.
 6. Po tym, zastosować kilka kropli olejku do skórek, aby Twoje paznokcie i skórki były miękkie i gładsze.
 7. Powyższy domowy sposób działa dzięki właściwościom ściernym cukru.

Usuwanie żelowego lakieru do paznokci wymaga odrobiny cierpliwości. Po przeczytaniu powyższego artykułu mamy nadzieję, że zrozumiesz jak szybko i skutecznie wykonać to zadanie. Poza tym jeśli chcą Państwo spróbować swoich sił na sztucznych paznokciach to ten artykuł jest właśnie dla Państwa.